Gazowe kotły kondensacyjne jednofunkcyjne


Charakterystyka kotłów kondensacyjnych jednofunkcyjnych

Kotły kondensacyjne jednofunkcyjne stosuje się do ogrzewania pomieszczeń, gdzie poprzez współpracę z zasobnikiem wody zapewniają również dostęp do ciepłej wody użytkowej.

W rozległych instalacjach, głównie w domach jednorodzinnych w przypadku zasilania większej liczby łazienek, zaleca się stosowanie kotłów jednofunkcyjnych współpracujących z zasobnikami c.w.u. o odpowiedniej pojemności, wynikającej z ilości domowników.

Kocioł kondensacyjny jednofunkcyjny od Thermagen - gwarancja satysfakcji

Kotły kondensacyjne jednofunkcyjne wypuszczane na rynek pod marką Thermagen, stanowią element asortymentu międzynarodowej firmy SECESPOL Group, funkcjonującej w branży wymienników ciepła od przeszło 30 lat. Dzięki posiadanym przez to przedsiębiorstwo doświadczeniu oraz specjalistycznej wiedzy cały asortyment proponowanych przez nas kotłów jednofunkcyjnych cechuje się doskonałą efektywnością pracy, bezawaryjnością oraz przystosowaniem do wszystkich istotnych - zarówno polskich, jak i europejskich - norm bezpieczeństwa oraz jakości.

Ponadto kupując dowolny produkt Thermagen, zyskują Państwo gwarancję w pełni proklienckiego podejścia nie tylko w obrębie samego procesu zakupowego, ale także w ramach wszelkich spraw po transakcyjnych. Firma SECESPOL bowiem, tuż obok jakości produkowanych urządzeń, jako swój kluczowy priorytet traktuje troskę o konsumentów, zapewniając im szerokie wsparcie ze strony doradców technicznych oraz sprawną i kompleksową obsługę serwisową w zakresie zakupionych jednofunkcyjnych kotłów kondensacyjnych.

Kotły jednofunkcyjne Thermagen - najważniejsze atuty

Poniżej zamieszczamy dla Państwa podsumowanie najistotniejszych zalet, którymi odznacza się każdy kocioł kondensacyjny jednofunkcyjny od Thermagen.

Wysoka jakość

Dostępne w naszej ofercie kotły jednofunkcyjne wytwarzane są z bardzo dobrych gatunkowo komponentów, pozyskiwanych od powszechnie cieszących się zaufaniem dostawców. Dzięki ich bezawaryjności oraz dużej precyzji wykonania w przypadku każdego jednofunkcyjnego kotła kondensacyjnego Thermagen producent zapewnia 7-letnią gwarancję.

Doskonała wydajność

W ramach konstrukcji proponowanych przez nas urządzeń uwzględniono bardzo nowoczesne bitermincze wymienniki ciepła, które zarówno w obrębie systemu centralnego ogrzewania, jak i w ramach układu ciepłej wody użytkowej nieustannie kondensują, zapewniając niezwykle dużą szybkość przepływu. Ponadto praca każdego jednofunkcyjnego kotła kondensacyjnego Thermagen jest również bardzo oszczędna pod względem energetycznym, co przekłada się na relatywnie niskie koszty eksploatacyjne.

Bezpieczeństwo

Kotły kondensacyjne jednofunkcyjne Thermagen posiadają zamkniętą komorę spalania oraz wyposażone są w liczne zabezpieczenia dodatkowe, potwierdzone rygorystycznymi kontrolami technicznymi, a także stosowną certyfikacją, wydawaną przez najistotniejsze instytucje normalizacyjne w kraju oraz w Europie. Dzięki temu użytkownik może być pewien niezawodności urządzenia oraz pełnego bezpieczeństwa jego użytkowania.

Innowacyjność i nowoczesność

Kocioł kondensacyjny jednofunkcyjny Thermagen skonstruowany został tak, aby odzyskiwać ze spalin maksymalną możliwą ilość energii, a następnie przekazywać ją do pozostałych części infrastruktury centralnego ogrzewania lub wykorzystywać w celu podgrzewania wody. Ważną informacją w tym miejscu, jest fakt, że całość procesu kondensacji jest kontrolowana przez zawansowane technicznie czujniki oraz na bieżąco optymalizowana za pośrednictwem automatycznie sterowanego wentylatora. Proponowane przez nas kotły jednofunkcyjne zatem samoczynnie dostosowują pracę urządzenia do warunków otoczenia oraz potrzeb danego obiektu.

Osoby oczekujące dużej wydajności z pewnością będą zadowolone z naszych kotłów kondensacyjnych z zasobnikiem. W takim systemie woda użytkowa przepływa przez wymiennik ciepła, w którym podgrzewana jest przez wodę grzewczą. Pozwala to kilku mieszkańcom na jednoczesne korzystanie np. z wanny i kabin prysznicowych bez ryzyka, że temperatura wody podgrzewanej przez kocioł kondensacyjny z zasobnikiem spadnie.

Dwufunkcyjne kotły kondensacyjne z zasobnikiem doskonale sprawdzą się zarówno w domach jednorodzinnych, jak i obiektach użyteczności publicznej, urzędach, motelach czy pensjonatach. Kocioł kondensacyjny z zasobnikiem warto zamontować wszędzie tam, gdzie nie ma wystarczającej przestrzeni na oddzielną kotłownię.

Kotły kondensacyjne jednofunkcyjne - serwis

Tak jak nadmieniliśmy już wcześniej, producent jednofunkcyjnych kotłów kondensacyjnych Thermagen na pierwszym miejscu - tuż obok jakości asortymentu - stawia profesjonalizm obsługi. W związku z tym po dokonaniu przez Państwo zakupu zapewniamy sprawny, wysokokwalifikowany oraz dostępny na terenie całej Polski serwis (przez cały okres trwania gwarancji, a także po jego upływie). Ponadto naszym klientom oferujemy również bezpłatną usługę pierwszego uruchomienia urządzenia, w przypadku której jedyną opłatą, jaką trzeba ponieść, są koszty dojazdu naszego pracownika.

Wszyscy autoryzowani serwisanci oraz instalatorzy Thermagen odbywają regularnie powtarzane szkolenia, co przekłada się na rzetelną i zawsze aktualną wiedzę w zakresie proponowanych przez nas kotłów jednofunkcyjnych.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, zaś w przypadku pytań lub chęci nawiązania współpracy, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.