SECESPOL Spółka z o.o., polski producent wymienników ciepła, od 30 lat obecny na międzynarodowych rynkach, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje kandydatów na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy
Dział Kotłów Kondensacyjnych THERMAGEN

Region: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie.

Obowiązki:

  • nawiązywanie nowych kontaktów handlowych,
  • utrzymywanie stałych kontaktów z hurtowniami, serwisantami, instalatorami, deweloperami, projektantami,
  • doradztwo techniczne,
  • realizacja planów sprzedaży,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • obsługa województw pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym w branży ciepłowniczej,
  • znajomość rynku kotłów gazowych,
  • dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych,
  • prawa jazdy kat. B poparte kilkuletnim doświadczeniem w prowadzeniu samochodu,
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne, komunikatywność i rozwinięte zdolności negocjacyjne.

Oferujemy:

  • wsparcie przy podnoszeniu kwalifikacji,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • ciekawą pracę w miłej atmosferze,
  • odpowiednie narzędzia pracy.

Siedziba firmy: Nowy Dwór Gdański (województwo pomorskie)

CV prosimy przesyłać na adres: info@thermagen.pl lub dostarczyć pod adres: SECESPOL Sp. z o.o. ul. Warszawska 50, 82-100 Nowy Dwór Gdański.

W treści e-maila / aplikacji należy wskazać nazwę stanowiska: Doradca Techniczno-Handlowy

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Strona korzysta
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.